Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video Elegoo Jupiter 6K 3D Yazıcı Detaylı Kalibrasyon ve İnceleme

GeforceBravo Çevrimdışı

GeforceBravo

3D Moderatör
SMS Onaylı
3D Kullanıcısı
10 Mar 2024
35
1
8
Nozzle
0.4mm

12.8” 6K Monochrome LCD Ekran
5448x3064 çözünürlüğe sahip 12.8” 6K Monochrome LCD ekranı ile ELEGOO Jupiter, 51 mikron XY çözünürlüğünde saatte 70 mm ‘ye varan baskı hızıyla son derece ayrıntılı ve karmaşık modelleri kolaylıkla üretebilir.

Büyük Baskı Hacmi
277,848 x 156,264 x 300 mm'lik devasa yapı hacmi ile büyük modellerin yanı sıra birden fazla parçayı aynı anda basabilirsiniz. Büyük boyutlarının yanı sıra yüksek yüzey kalitesine sahip verimli baskılar elde ederek ticari kullanıcıların baskı gereksinimlerini de kolaylıkla karşılayabilir.

Tamamen Metal Gövde
Yazıcı gövdesi ve ana bileşenleri, eskimeye ve çizilmelere karşı dayanıklı olan yüksek mukavemetli sacdan yapılmıştır. Z ekseninde, daha stabil ve sessiz hareket için dört yollu bir vidalı mil kullanılmıştır. Bu sayede kararlı yapısı etkili bir şekilde artırılarak baskı sırasında Z-ekseninde oluşabilecek yalpalama en aza indirgenir.

Otomatik Reçine Besleme
Reçine şişesinin, haznenin arkasına kolaylıkla konumlandırılmasını sağlayan sistemi sayesinde reçine azaldığında otomatik olarak dolum yapılmasını sağlar. Şişeyi konumlandırabilmek için benzersiz bir vidalı reçine şişesi kapağı ile birlikte gelir. Otomatik reçine besleme sistemi, baskı işlemi sırasında ihtiyaç duyulduğunda şişeden sürekli olarak reçine ekleyeceği için baskının sırasında reçine biter mi diye endişelenmenize gerek kalmaz.

5” Kapasitif Dokunmatik Ekran
Net bir görünüme sahip 5” kapasitif dokunmatik ekranı basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Gecikme olmadan kolay kullanım sunar ve birçok dil seçeneğine sahiptir.
 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.