Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video Creality K1 Detaylı Kalibrasyon ve İnceleme

GeforceBravo Çevrimdışı

GeforceBravo

3D Moderatör
SMS Onaylı
3D Kullanıcısı
10 Mar 2024
35
1
8
Nozzle
0.4mm

Montaj Gerektirmeyen Şık Tasarım
K1, kalibrasyonu hazırlanmış tamamen montajlı şekilde gelir! Basit başlangıç kılavuzu sayesinde yazıcının kurulumunu hızlıca gerçekleştirerek hemen yazdırmaya başlayabilirsiniz. K1'in sağlam yekpare çerçevesi, döküm alüminyum alaşımdan özel olarak yapılmıştır. Böylece yüksek hızda bile yüksek hassasiyete sahip kararlı baskılar elde etmenizi sağlar. 190 gr ağırlığındaki hafif yazıcı kafası ve sağlam CoreXY yapısı, yüksek hızlar için özel olarak tasarlanmıştır.

Yüksek Hız
Yalnızca 0,03 saniyede 600 mm/sn'ye çıkarak piyasadaki diğer FDM yazıcılardan 12 kata kadar daha hızlıdır. Yüksek baskı hızına rağmen baskı süresini kısaltarak verimliliği arttırır ve enerji tasarrufu sağlar.

Gelişmiş Ekstrüder ve Hotend Sistemi
Titanyum alaşım hotend, yüksek sıcaklıklar için özel olarak tasarlanmıştır. Bakır alaşım nozulu 300 °C 'ye kadar rahatlıkla çalışır. Tüm hotend'i çevreleyen yeni seramik ısıtıcısı, 40s 'de 200°C 'ye kadar ısınır ve filamenti anında eritir.

Çift dişli Doğrudan Tahrikli Ekstruder
50N'lik tutarlı bir ekstrüzyon kuvveti ile çift dişli Direct Drive Extruder, her tür filamentin sorunsuz beslenmesini ve dağıtılmasını sağlar. ABS, PLA, PETG, PET, TPU, PA, ABS, PC, PLA-CF, PA-CF, PET-CF ve daha fazlası ile uyumludur

Çift Taraflı Mükemmel Soğutma
K1'in baskı kafasında hava kanallarına sahip büyük bir fan bulunur ve modeli doğrudan soğutur. Bu sayede, bükülme meydana gelmeden önce sertleşmesini sağlayarak modelin bükülmesini engeller. Destek yapıları olmadan mükemmel köprüler elde edebilirsiniz.

Tamamen Otomatik Kalibrasyon
Isıtma yatağına gömülü olarak bulunan ve hassas seviyeleme sağlayan bir sensör sahiptir. Böylece, baskı plakası üzerindeki eğimi otomatik olarak telafi edebilir. Aşırı yüksek hızlarda meydana gelen çınlama veya gölge problemlerini ortadan kaldıran bir G-sensörü vardır.

Uzaktan Kolay Kontrol
K1, USB sürücüsü veya WiFi aracılığıyla yazdırabilir. Ağ bağlantınız varsa Creality Print veya Creality Cloud WEB/APP ile uzaktan kontrol sağlayabilir ve izleyebilirsiniz. Birden fazla K1 yazıcı çevrimiçi ise toplu olarak kontrol edilebilir. Yazdırma tamamlandığında veya anormal bir durum olduğunda, telefonunuza veya PC'nize bildirim gönderir. Uzaktan izleme için (isteğe bağlı) bir AI kameraya ihtiyacınız olduğunu unutmayın.
 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.